Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

10 maja

Godzina:

06:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Gildia Wędrowców

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Sri Lanka była świetnym miejscem do rozpoczęcia rozwojowych podróży z cyklu “Coaching w drodze do raju”. Nasze skojarzenia z nią są zwykle “rajskie” – piękne plaże, wzgórza herbaciane, uśmiechnięte Tamilki.

Okazuje się, że ta wyspa (kraj) ma do zaoferowania znacznie więcej. Zadziwiła mnie jej różnorodność. Tak odmienne od naszego otoczenie sprzyja nowym refleksjom, obserwacjom. Stajemy się znów jak dzieci, obserwujące nowy świat dookoła, doświadczając nowych wrażeń i smaków, nie mając pewności co będzie jutro, jak droga nas poprowadzi…. Świetna okazja do poznania siebie na nowo, przyjrzenia się swoim wartościom i priorytetom ale także fizycznym i emocjonalnym ograniczeniom. Tu nic nie jest ani pewne ani zapewnione…..
Chcieliśmy zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej. Zobaczyliśmy więc zarówno plaże, góry, pola herbaciane i ryżowe, starożytne miasta, parki narodowe, byliśmy na safari i raftingu oraz przedstawieniu regionalnych tańców i połykaczy ognia 🙂 Wszystkim tym podzielę się z Wami i mam nadzieję – zainspiruję…

Katarzyna Spiridonow – podróżuje od 23 lat, zawodowo od 20 lat wspiera ludzi w rozwoju, osiąganiu wewnętrznej harmonii, szczęścia i odważnym “byciu sobą”.
_____________________________

Wstęp na wydarzenie bezpłatny