Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

11 października

Godzina:

08:00 am - 11:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

W tym dniu stworzylismy dla Was trzy specjalne oferty wokół kluczowego zagadnienia “relacja” – tak istotnego zarówno w życu prywatnym jak i w biznesie.
Ideą Tam i z Powrotem jest zacieranie granica między tym co biznesowe, a tym co prywatne w tym dobrym znaczeniu, czyli tworzenie lokalnych więźi wkół kawy, podróży oraz piwa czy wina 😉 Po to wszystko co? To proste – aby nam wszystkim żyło się milej, aby wspierać lokale relacje, aby poznawac ludzi z ludzmi i oczywiście aby wywołać na Waszych twarzach niezastąpiony uśmiech: rano, w dzień i wieczorem 🙂 🙂 🙂
Wpadajcie na nasze promocje! 🙂

KAWA DLA RELACJI
2 PRODUKTY PRZY ZAKUPIE 1
Przyjdź z drugą osobą, a dostaniesz od nas dla niej/niego jej/jego ulubioną kawę zupełnie za darmo przy dowolnym zamówieniu posiłku powyżej 10 zł. (Promocja nie obejmuje zamówień napojów.)

PIWO DLA RELACJI
2 PRODUKTY PRZY ZAKUPIE 1
Przyjdź z drugą osobą, a dostaniesz od nas dla niej/niego piwo z kija zupełnie za darmo przy dowolnym zamówieniu posiłku powyżej 10 zł. (Promocja nie obejmuje zamówień napojów

WINO DLA RELACJI
2 PRODUKTY PRZY ZAKUPIE 1
Przyjdź z drugą osobą, a dostaniesz od nas dla niej/niego kieliszek wina (house wine lub Prosecco) zupełnie za darmo przy dowolnym zamówieniu posiłku powyżej 10 zł. (Promocja nie obejmuje zamówień napojów.)