Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

29 kwietnia

Godzina:

06:00 pm - 07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Myślałeś kiedyś o wyjeździe na wolontariat za granicę? Interesuje Cię pomoc innym i chciałbyś mieć realny wpływ na otaczający cię świat? Lubisz podróżować, poznawać nowe kultury, obyczaje? Chciałbyś nauczyć się nowych rzeczy, zdobyć cenne doświadczenie, a przy okazji dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami?

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące programu Global Volunteer. Posłuchacie historii osób, które miały okazję wziąć udział w wolontariacie w krajach takich jak Indie czy Indonezja. Wolontariusze podzielą się swoimi wspomnieniami oraz opowiedzą, jak taki wyjazd wygląda w praktyce.

Jeśli chciałbyś stać się częścią niesamowitego projektu, ale masz jakieś pytania czy obawy – nie zwlekaj i przyjdź na spotkanie Change by Exchange!

Global Volunteer to organizowany przez AIESEC program trwających od 6 do 8 tygodni wyjazdów na wolontariaty zagraniczne. Wspiera on realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Skierowany jest do wszystkich osób między 18 a 30 rokiem życia (status studenta nie jest wymagany).

Będziecie mieli również szansę dowiedzieć się nieco więcej o przebiegu rekrutacji do AIESEC i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania.

Przyjdź, zainspiruj się i znajdź ofertę dla siebie.
Widzimy się 29.04.2019 (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Klubokawiarni Tam i z Powrotem!
Do zobaczenia!

Kontakt: Marcin Kacprzak (marcin.kacprzak2@aiesec.net)