Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

9 lutego

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Ta wyprawa zaowocowała prawie 4000 km po jednych z najpiękniejszych miejsc w Europie, pełnym ludzi, ich zwyczajów, pysznej kuchnii i przede wszystkim fantastycznej przyrody. Postaram się żebyście poczuli i zarówno zapach dochodzący z kierunku Adriatyku jak i suchego górskiego powietrza. Zaserwuję Wam Trochę historii, trochę przyrody i trochę podróży w nieznane.
Motywem podróży po Bałkanach była wojna jaka się tam toczyła w latach 90-tych. Pamiętam, że bardzo mocno ją przeżywałem. Nigdy nie byłem wyznawcą teorii „Moja chata z kraja”. Dlatego wówczas cierpiałem razem z tymi ludźmi nie mogąc tego zrozumieć. Wydaje mi się, że już to zrozumiałem. Teraz rozumiem, że dzieląc ludzi można doprowadzić do tego, że z przyjaciół staną się zawziętymi wrogami na śmierć i życie. Chciałbym tę potworną prawdę przybliżyć również i Wam. Jako człowiek rozumiejący te zależności czuję się w obowiązku ją upowszechniać.
Serdecznie zapraszam!
Grzegorz Malicki
MOTOREM PRZEZ CAŁY ŚWIAT

“WIERZĘ W ŚWIAT, W KTÓRYM KAŻDY MA DOSTĘP DO PODRÓŻY. PODRÓŻOWANIE NIE POWINNO BYĆ PRZYWILEJEM CZY LUKSUSEM, ALE PRAWEM KAŻDEJ OSOBY. WIERZĘ W ŚWIAT, W KTÓRYM KAŻDY Z NAS UWAŻA PODRÓŻ ZA NATURALNY I WAŻNY ELEMENT ROZWOJU.”

www.moto-voyager.com
https://web.facebook.com/MotoVoyagercom
https://www.instagram.com/moto_voyager_poland/