Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

20 października

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Mokotów, Poland, 02-644

Można zwiedzać świat po prostu od atrakcji do atrakcji, korzystając z podpowiedzi Google i podążając za tłumem. Ale można też odważyć się zejść z tych utartych szlaków i zacząć prawdziwie doświadczać tego, co się spotyka na swojej drodze w danym kraju, miejscu.
Turystyka offroadowa to całe spektrum możliwości bycia wszędzie i wolności decydowania o tym, gdzie dalej. Zwiedzam Bałkany (i nie tylko) właśnie w taki sposób. Opowiem o tym, jak to wygląda w praktyce oraz dlaczego każdy powinien przynajmniej raz w życiu wybrać się na taką wyprawę po bałkańskich bezdrożach i nie tylko.

O prelegencie:
Podróżuje od zawsze i wszędzie. Jak nie może wyjechać to czyta i planuje, gdzie pojedzie. Posmakował wielu kultur i krajów. Od wiecznej ciemności na Spitsbergenie po magię Machu Pitchu. Od dalekiej Azji po ekscytujący bliski wschód. Wspina się w Alpach i Dolomitach.
Zawodowo jest strategiem i trenerem biznesowym www.Rubikom.pl, terapeutą medycyny holistycznej, nauczycielem SUNDAO – koreańskiej sztuki relaksacji i medycyny energetycznej, a od dwóch lat również organizatorem wypraw 4×4, wyjazdów Fun&Active oraz wellbeing www.MaxAdventure.pl. W wolnym czasie skupuje i modernizuje kultowe terenówki, aby dać im drugie życie www.madmaxcar.pl